تیم برنامه نویسی بک اند

برنامه نویسی بک اند (Back End) مربوط به کدنویسی و برنامه نویسی هر آن چیزی است که کاربر آن را مشاهده نمیکند و مربوط به کارهای پشت صحنه وب سایت است.  وظیفه‌ی یک برنامه نویس بک اند، برنامه نویسی چیزهایی است که هسته اصلی یک وبسایت هستند و کاربر کدهای آن‌را بصورت مستقیم مشاهده نمیکند. تیم بک اند الفبایت با نیازسنجی صحیح و کامل از نیاز‌های شما و کاربرانتان این مسئولیت مهم را به عهده میگیرد تا یک هسته مطمئن برای سایت و کار شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید 

تیم برنامه نویسی فرانت

فرانت اند یا Front End ، به قسمت قابل مشاهده وب سایت (نرم افزار) توسط کاربران می‌گویند. فرانت اند کدهای غیر قابل فهم برای کاربران را در قالب ظاهری گرافیکی و بصری به آن‌ها نمایش می‌دهد تا بتواند به راحتی از بخش‌های مختلف سایت استفاده کنند. و تیم فرانت الفبایت این وظیفه را به عهده می‌گیرد تا این قالب ظاهری را به بهینه‌ترین و بهترین شکل ممکن مطابق با سلایق شما طراحی کند.

بیشتر بخوانید 

تیم زیرساخت

تیم زیرساخت الفبایت با نیروهای متخصص و کارآموزده از کسب و کار شما  پشتیبانی می‌کند تا با خیال آسوده به توسعه بیزینس خود بپردازید و نگران از کار افتادن سایت خود نباشید.

بیشتر بخوانید

تیم بازی سازی

تیم بازی سازی الفبایت متشکل شده از علاقه‌مندان به حوزه بازی سازی که به صورت کلی به سه نقش اصلی برنامه نویس، دیزاینر و آرتیست تقسیم می‌شوند. این اشخاص کنار هم آمدند تا بازی طراحی کنند که شما از گذراندن زمانتان با آن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید

تیم مالی

برنامه ریزی، هدایت، هماهنگی و کنترل فعالیت های مالی شـرکت در چهارچوب مقررات، قوانین، آیین نامه ها و دستورالعمل های مصوب و ایجاد یکپارچگی و هماهنگی برای انجام وظایف محوله و درون سازمانی و سایر ذینفعان مجاز به بهره برداری از اطلاعات مالی و ایجاد بخش ها و دوایر یا رده های متعدد در حیطه مسئولیت، برای تحصیل اهداف امور مالی. مدیر مالی همچنین در تدوین ضوابط ارتقاء کارکنان امور مالی، نقش اساسی دارد.

بیشتر بخوانید

تیم سئو و دیجیتال مارکنیتگ

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. تیم سئو الفبایت با به کارگیری دانش و تجربه خود شما را در مسیر جدیدی از  دیجیتال مارکتینگ همراهی می‌کند.

بیشتر بخوانید

تیم گرافیک

گرافیست کسی است که بر مینای سفارشی که به او می دهند و با تکیه بر هنر خود، پیام یا ایده ای را به کمک تصویر و حروف به مخاطب انتقال می دهد و تیم گرافیک الفبایت تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا پیام شما به خوبی به کاربر منتقل شود.

بیشتر بخوانید

تیم سخت افزار و اینترنت اشیا

اینترنت اشیا (Internet of Things | IoT) که به آن «اینترنت چیزها» نیز گفته می‌شود، به میلیاردها دستگاهی اشاره دارد که در سراسر جهان قرار دارند، اکنون به اینترنت متصل شده‌اند، داده‌ها را گردآوری می‌کنند و با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

بیشتر بخوانید

تیم روابط عمومی و نیروی انسانی

یک دپارتمان کارآمد مدیریت منابع انسانی یا بهتر بگوییم دپارتمان مدیریت سرمایه انسانی در یک شرکت یا سازمان می‌تواند سازمان و شرکت را به سطح توانایی پاسخگویی به نیازهای کسب و کار برساند آنهم با تکیه بر مهمترین سرمایه‌های سازمان یا شرکت که همان پرسنل شرکت می باشند.

بیشتر بخوانید